העברת מפעלים מקצועית 

בשנים האחרונות רבים הם העסקים המרחיבים פעילותם לחו”ל. הסיבות לכך רבות ובעיקר נובעות מהצורך במיקסום רווחי החברה על ידי ביצוע אאוטסורסינג (מיקור חוץ). לנו באיגל שיפינג, בזכות הניסיון עתיר השנים כחברת שילוח בינלאומית מובילה, יש את הניסיון והידע להעביר את המפעלים ולטפל בכל הנדרש בתהליך. 

העתקת מפעלים לחו”ל יכולה להיות פשוטה

בדומה למשפחות שבוחרות לעבור מקום מגורים, לעתים גם מפעלים בוחרים להעביר את מקום פעילותם אל יעד חדש. העברת מפעלים עשויה לנבוע ממגוון סיבות ביניהן ניתן למנות מספר סיבות עיקריות:

  1. רצון להרחיב את הפעילות, דבר המצריך מעבר לשטח גדול יותר.
  2. צורך להתקרב לשווקים שונים בכדי להקטין הוצאות שילוח.
  3. קיום שיתופי פעולה עם משקיעים חדשים.
  4. הטבות כלכליות – לעיתים, מעבר ממדינה למדינה מאפשר ליהנות מהטבות מס הקיימות ביעד החדש. במקרה כזה, העברת מפעל מתבצעת כיוון שבמדינה החדשה אליה עוברים, יש כוח אדם בעלויות נמוכות יותר או יתרון אחר המגדיל את הכנסות החברה.
  5. המנעות מפגיעה כלכלית כתוצאה משינויים בחוקי המדינה ממנה עוברים.

העברת מפעלים והעתקת מפעלים

העתקת מפעלים לחו”ל – מה נדרש מכם?

בכדי להתחיל בתהליך העברת המפעל ליעד החדש, יש צורך בתכנון מקדים שכולל תרשים מפורט של השטח החדש. בהתאם לתנאי השטח ובהתאם לתכולה שלכם, תוכל חברת שילוח מנוסה, להתאים עבורכם פתרון מקצועי אשר מותאם לצרכים שלכם.

העתקת מפעל לחו”ל אינה רק העברה פיזית של ציוד מאזור אחד לאחר, מדובר בתהליך שכולל הכנה של השטח, עמידה בתקנים ובחוקי המדינה החדשה. בנוסף, יש גם לתאם את כל הליך הבירוקרטיה ולדאוג למסמכים ולאישורים הנדרשים, לראות שהציוד שלכם חוקי במדינה אליה עוברים וניתן לשימוש (לדוגמא, במידה והמפעל עובר עם המכונות שלו למדינה שאינה באירופה – שם החשמל דומה לישראל, יש צורך בהתאמת מערכת החשמל של המפעל לרשת המקומית).

דבר נוסף שחשוב לתכנן מראש הוא הרילוקיישן לעובדים. מפעל שעובר בין מדינות יידרש בדרך כלל למעבר של חלק מהעובדים במדינת המקור – לפחות באופן זמני ע”מ להעביר את הידע המקצועי הנדרש לתפעול המפעל.

העברת המפעל ועמידה באישורים הנדרשים, היא תהליך המצריך עזרה של חברה מקצועית ומנוסה, כזו שבקיאה בתהליך ויודעת מהם המסמכים הנדרשים ובאילו תקנים עליכם לעמוד. על מנת שתדעו כיצד לבצע את המעבר בצורה היעילה והמהירה ביותר, היעזרו בחברת שילוח מנוסה שמתמחה בהעברת מפעלים. חברה בעלת ניסיון וידע רחב בתחום תוכל לחסוך לכם הרבה מאוד כסף.

העברת מפעלים רק עם חברה מנוסה!

לאחר שהבנתם מה המעבר דורש מכם ולאחר שהתחלתם בתכנון המעבר, יש צורך לבחור בחברה מקצועית בעלת צוות מיומן ומנוסה בהעברת מפעלים. חברת שילוח מנוסה תדע להתאים פתרון מקצועי שמתחשב בהיקף התכולה ובלוח הזמנים שלכם. חברת השילוח תדריך אתכם בכל הקשור למסמכים הנדרשים להעברת המפעל ותעזור לכם לקדם את הליכי הבירוקרטיה. היכולת של חברת השילוח לעזור לכם בארגון המסמכים, העברת הציוד ועמידה בתקנים הנדרשים על פי חוק, תאפשר לכם לחסוך בזמן יקר.

באיגל שיפינג נשמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם ייעוץ מקצועי וליווי אישי החל משלב תכנון המעבר ועד לסיום התהליך. לחברה יש צוות מקצועי ומנוסה בהעברת מפעלים, הצוות ידאג להעברת הציוד בשלמותו וללא תקלות. כחברה בעלת ניסיון רב בהעברת מפעלים וחברות, איגל שיפינג מודעת למסמכים, לאישורים ולדרישות הקיימות של הרשויות, לכן, נעמוד לרשותכם בכל צורך ונסביר לכם אילו מסמכים עליכם לארגן, מה התקנים הנדרשים וכיצד ניתן לזרז את התהליך.

לסיום- במידה ותרצו להעביר או להעתיק את המפעל שלכם, התחילו בתכנון מקדים ומסודר של המעבר ופנו לחברת שילוח בינלאומית מנוסה ומקצועית. חברה מקצועית תעמיד לרשותכם צוות מיומן שיחסוך את ההתעסקות הרבה עם הליכי הבירוקרטיה, כך תחסכו בזמן יקר אותו תוכלו לנצל לטובת העסק שלכם.

צרו אתנו קשר להתחלת תהליך העברת המפעל שלכם.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il