שירותי עמילות מכס באיגל שיפינג

אחד מן המרכיבים המרכזיים בסחר הבינלאומי הוא עמילות מכס. עמיל מכס – נקרא גם סוכן מכס – מסדיר את כל הפעילות הבירוקרטית הנדרשת בייבוא וייצוא מול רשויות המס, שליחה וקבלת סחורות ומטענים, הסדרת המסמכים וייעוץ מקצועי לשולחי ומקבלי השילוח או היבואנים והיצואנים. עמילות מכס נלמדת כמקצוע בקורסים מיוחדים שבסופם ולאחר התמחות, עמיל המכס מקבל רישיון “סוכן מכס” מטעם אגף המכס והמע”מ של רשות המיסים. כדי שתוכלו ליהנות משירותי עמילות מכס שיוכלו לחסוך מכם כאבי ראש מיותרים, זמן ועלויות, חשוב להקדיש לו את תשומת הלב הראויה.

עמיל מכס מומלץ

תפקידו של עמיל מכס

עמיל מכס הוא איש מקצוע בעל בקיאות רבה בתחום הסחר הבינלאומי. שירות של עמילות מכס הוא חיוני מאוד כיוון שבלעדיו לא ניתן או לפחות קשה מאוד להתקדם עם העברת הסחורות או השילוח. עמיל מכס מתמצא במפת הקשרים עם ובין הגורמים הבירוקרטים ותפקידו להעביר להם את כל המסמכים הנדרשים על מנת שהשילוח או תהליך העברת וקבלת הסחורות יעבור במהירות וללא תקלות. עמיל מכס העובד עם חברות השילוח הבינלאומי המכיר היטב את ערוצי השילוח השונים יוכל לעזור לכם בקיצור התהליך מבלי שתצטרכו להתאמץ.

עמיל מכס מקיים קשר ישיר ורציף עם הרשויות בחוץ לארץ, מוסר להם את המסמכים המתאימים ומוודא שניתן להתקדם בתהליך. עמיל מכס יעיל מלווה אתכם לכל אורך תהליך השילוח מתחילתו ועד סופו, החל מייעוץ מקצועי, קבלת המסמכים המתאימים והעברתם לגורמים הרלוונטיים וקיום קשר רציף עם גורמי הרשויות ואיתכם בכל צורך העולה בתהליך. בסוף התהליך תפקידו של עמיל מכס הוא לוודא שקיבלתם את כל האישורים או הסחורות אותם אתם צריכים.

עמילות מכס המבוצעת על ידי סוכן מקצועי ומנוסה חוסכת מכם התעסקות עם הבירוקרטיה באמצעות הבקיאות המקצועית שצבר במהלך השנים בפתרון הנדרש בכל בעיה נקודתית כגון מגבלות של משרדי ממשלה שונים – כמו מגבלות בענייני בריאות, וטרינריה, רישוי וכדומה, היטלי מכס שונים המוטלים על ידי הרשויות, חסמי מכס ועוד. הקשרים עם הרשויות ומציאת הדרכים הקצרות והיעילות לפתרון הבעיה מאפשרים לעמיל המכס לייעל עבורכם את תהליך השילוח ויחסכו לכם זמן ועלויות.

עמילות מכס – חסכון משמעותי

סוכן מכס מקצוען וטוב יכול לתרום לחסכון משמעותי בשאלות של מיסוי. אחד מהנושאים העיקריים המטופלים ע”י עמילות מכס הוא טיפול בסיווג סחורות. נושא זה הוא מורכב מאוד כאשר מטרת המדינה היא לסווג כל מוצר ברמת המיסוי המקסימלית. לעומת זאת, היבואן מעוניין בסיווג ברמת מיסוי נמוכה. מומחה לעמילות מכס יידע להתאים בין המוצר המדובר לסיווג המס המינימאלי וכך יעזור לצמצום עלויות הייבוא באופן משמעותי.

איך בוחרים עמיל מכס מקצועי – עמיל מכס מומלץ

כיוון שמדובר בשירות חיוני שיכול לייעל עבורכם את ההליך, חשוב מאוד כי תבחרו בשירותי עמילות מכס מקצועיים במחיר הוגן ושמתבססים על ניסיון בתחום. על מנת שתוכלו ליהנות משירותים מקצועיים ומעמיל מכס מיומן יש לבחור בחברת שילוח בינלאומי מקצועית ומנוסה שצברה שנים בתחום ויודעת מה נדרש כדי להעביר כל דבר – רכב, מוצרי אספנות, משלוחי סחורה או כל דבר אחר. באיגל שיפינג צברנו יידע רב בשילוח בינלאומי ובשירותי עמילות מכס. את הניסיון, המוניטין והקשרים שלנו בתחום נשמח להעמיד לרשותכם ולעזור לכם לעבור את תהליך השילוח במהירות וביעילות. אנחנו נדאג לספק לכם ייעוץ מקצועי וליווי אישי, נסביר לכם מה המסמכים שעליכם להביא, נקשר אתכם עם עמיל מכס מקצועי מטעמנו ונחסוך מכם את כאבי הראש ואת הזמן המיותר שכרוך בהתמודדות עם הרשויות והליכי הבירוקרטיה.

כדי לבחור עמיל מכס, יש לברר מספר דברים:

  • וודאו כי חברת השילוח איתה הוא עובד היא חברה ידועה ומוכרת.
  •  בדקו שהוא מחזיק תעודה רשמית של סוכן מכס, כך תדעו שאכן מדובר באיש מקצוע שעוסק בתחום.
  • בקשו ממנו ייעוץ מקצועי בקווים כלליים בעניין השילוח שלכם.

עמיל מכס מקצועי יסביר לכם על הנהלים אותם יש לקיים, מהן המגבלות הקיימות בכל הקשור לסחורות ולאישורים וכיצד ניתן לבצע את התהליך בצורה המהירה והבטוחה ביותר. נוסף על כך, עמיל מכס מקצועי יידע כיצד ניתן להוזיל את העלויות הכרוכות בייבוא סחורות וינהל עבורכם משא ומתן במידה והתקבלו דרישות נוספות מטעם הרשויות, בירוקרטיות או כספיות.

לסיכום: לשילוח יעיל ומהיר צרו איתנו קשר. אנו באיגל שיפינג, כחברת שילוח מנוסה, נקשר אתכם עם עמיל מכס מוסמך ומנוסה ונעניק לכם ליווי אישי לכל אורך התהליך.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il