רילוקיישן לאוסטרליה עם איגל שיפינג זה פשוט יותר

בשנים האחרונות הפכה יבשת אוסטרליה ליעד פופולרי בקרב ישראלים. רבים הם אלו שבוחרים לשנות לחלוטין את חייהם ולבצע רילוקיישן לאוסטרליה. הסיבות הן בעיקר התפתחות כלכלית והיצע תעסוקתי רב. ביצוע מעבר דירה לאוסטרליה חייב להתבצע עם המקצועיים ביותר

רילוקיישן לאוסטרליה - איגל שיפינג שילוח בינלאומי

השוני הגדול מישראל

אוסטרליה הפכה בשנים האחרונות ליעד מאוד אהוב על ידי ישראלים רבים. ראשית, מדיניות מתן אשרות העבודה שם היא נוחה ביותר (שלעומת מדינות אחרות). מהגרי עבודה רבים למקצועות נדרשים, זוכים בתושבות קבע בצורה קלה. בנוסף למהגרי העבודה, יש העוברים לאוסטרליה גם למטרות לימודים או מחקר.

לא רק צעירים, אלא משפחות מבצעות רילוקיישן לאוסטרליה על מנת לשפר את איכות החיים הכלכלית של המשפחה. אך לא רק מבחינות כלכליות – שעות העבודה באוסטרליה הינן נוחות יותר בהשוואה לעולם המערבי. כך שלמעשה נותר זמן משפחתי רב ביותר תוך השתכרות במשכורות גבוהות.

מלבד זאת, קיימים הבדלי תרבות, הבדלי עונות, שעות ועוד. אך ניכר כי ישראלים רבים עדיין בוחרים לבצע רילוקיישן לאוסטרליה ובכך ממצבים את חייהם בצורה שונה לחלוטין מחייהם המוכרים בישראל.

שילוח בינלאומי לאוסטרליה מתבצע רק עם המומחים בתחום

למעשה כאשר מדברים על רילוקיישן לאוסטרליה, מדברים על שילוח מטען שהוא הלכה למעשה לצד השני של העולם. לכן לא מומלץ לעשות זאת עם חברה שאינה בעלת ניסיון בתחום. חשוב לקחת בחשבון כי בסופו של דבר, הדבר החשוב ביותר הוא הגעת המטען (שפעמים רבות מהווה את כל החיים במכולה אחת) בשלום ובבטחה ליעד.

בשל העובדה שלרוב, מדובר על משלוח יקר ערך המהווה חיים שלמים עבור השולחים, אסור להשאיר מקום לטעות הכי קטנה. אנו באיגל שיפינג צברנו עם השנים ניסיון עתיר ועזרנו למשפחות רבות לבצע רילוקיישן לאוסטרליה ולכל העולם. אנו נעמוד לרשותכם בכל – החל משלב האריזה הנכונה (חשוב לוודא כי כל הסחורה נארזת כראוי – המשלוח לרוב הוא דרך הים ולכן צריך לשמור משלל מפגעים), דרך הטיפול בכלל המסמכים הנדרשים והקפדה על חוקיות נכונה – אנו מספקים שירותי עמילות מכס מקצועיים ועד להגעה ליעד המבוקש.

חשוב לציין, כי במקרים רבים, ניתן לבצע שילוח לאוסטרליה דרך האוויר. במקרה זה, מדובר למעשה בשילוח מהיר בהרבה, אך הוא יקר יותר. כמו כן, שילוח זה מגביל את כמות וגודל המטען אותו ניתן לשלוח.

כאשר אתם פונים לחברת איגל שיפינג לצורך ביצוע רילוקיישן לאוסטרליה, אנו נעזור לכם להימנע מטעויות נפוצות הנעשות על ידי לא מעט משפחות. לעתים מדובר על טעויות אריזה, פעמים אחרות מדובר על טעויות בירוקרטיות הנובעות מחוסר ידע (ישנה חשיבות גבוהה מאוד לתקופות משלוח הטפסים הרלוונטיים), אי הכנה מתאימה להובלת המטען מהנמל באוסטרליה לביתכם החדש ועוד.

לחברת איגל שיפינג ותק של שנים רבות בביצוע שילוח בינלאומי לכל יעד בעולם. נשמח לייעץ ולעמוד לרשותכם בכל עת.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il