רילוקיישן לקנדה

למרות שאולי נדמה שקנדה פחות מושכת משכנתה ארה”ב, מדינה זו היא השנייה בגודלה בעולם, היא גם אחת המדינות החזקות ביותר מבחינה כלכלית, מה שהופך את העבודה בה למאוד אטרקטיבית. לכן בשנים האחרונות הפכה ליעד פופולרי ומועדף עבור רילוקיישן. המעבר למדינה זו מציע לא מעט יתרונות כגון רמת חיים גבוהה, משכורות גבוהות לעובדים, סבלנות רבה למהגרים וקבלת פנים נעימה יחסית. זאת לצד נופים מרהיבים ומגוון גדול של אטרקציות תיירותיות ופנאי. כמו כן בקנדה יש אפשרויות תעסוקה רבות באינספור תחומי עניין.

רילוקיישן לקנדה - איגל שיפינג שילוח בינלאומי

המעבר לא תמיד פשוט וקל

המעבר לקנדה בפרט ולארץ זרה בחו”ל בכלל, לא תמיד יהיה קל. קנדה רחוקה מאוד מישראל והטיסות אליה וממנה יקרות וממושכות. כמו כן הטמפרטורה בקנדה צונחת אל מתחת לאפס ולכן כאשר עוברים חשוב להיות ערוכים היטב לכל הדברים. חברת שילוח מקצועית תספק לכם את כל העזרה והסיוע שאתם צריכים כדי לחשוב לעומק על השלבים השונים של המעבר ולצלוח אותם בקלות. היא תעזור לכם להתגבר על אתגרים בחוכמה בעזרת ידע מקצועי והכוונה, ותהפוך את המעבר הגדול לכמה שיותר פשוט וידידותי.

מעבירים את התכולה שלכם לכל יעד בחו”ל

התחלה חדשה דורשת התארגנות: עליכם למצוא בית, לדאוג לריהוט ולכל האלמנטים שיעזרו לכם להרגיש בנוח לאורך תקופת ההתאקלמות ובמהלך השהות. כמובן שכל אלו ועוד הן פעולות שכרוכות בהוצאות רבות, מה שעלול להקשות עליכם, במיוחד כשאתם בתחילת דרככם. לכן לא פעם האפשרות של שילוח כל התכולה שלכם ליעד החדש זו ההחלטה הטובה ביותר. עם הציוד שאתם מכירים ואוהבים תוכלו להתחיל את הפרק החדש ברגל ימין ומהרגע הראשון להרגיש בבית.

חברת שילוח בינלאומי תלווה אתכם לכל אורך הדרך

חברת איגל שיפינג תשמח לספק לכם שירותי שילוח בינלאומיים בעת רילוקיישן לקנדה. כבר שלושה עשורים שאנו מלווים משפחות ויחידים שהחליטו לעשות את הצעד המתבקש ולהעביר את חייהם לחו”ל. אנו נשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך כשאתם מתנסים ומנסים, ולהפוך את התהליך הטכני לכמה שיותר פשוט מבחינתכם. הצוות המקצועי שלנו יעזור לכם לתכנן את המעבר בהתאם למועדים הנחוצים, ידאג לשילוח התכולה ולכל הפרטים הקטנים ובעיקר: יציע לכם המון שקט נפשי.

רילוקיישן לקנדה יהפוך לפשוט ויעיל יותר עם חברת איגל שיפינג. אנו נשמח ללוות אתכם כל הדרך אל היעד עם מעטפת רחבה של שירותים!

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il