שילוח לכל יבשת שתרצו

תפקידן המרכזי של חברות שילוח בינלאומי הוא להעביר את הסחורה שלכם ממדינה למדינה בצורה החלקה והמהירה ביותר. אך תפקידה של חברת השילוח לא מסתכם רק בביצוע פעולה זו. חברת שילוח מקצועית דואגת גם לאחסון בשעת הצורך ולטיפול בהליכי הבירוקרטיה, זאת על מנת להעניק ללקוח ראש שקט בכל הקשור להליך השילוח.

שילוח בינלאומי

טיפול בהליכי הבירוקרטיה

שילוח לכל מקום בעולם כולל בתוכו הרבה בירוקרטיה. חברת שילוח בינלאומי מקצועית תדאג לטפל בכל הניירת הדרושה לשילוח שלכם ולהעברתו לגורמי המפתח הרלוונטיים. חברה בעלת ניסיון מחזיקה בידה קשרים עם גורמי מפתח וניסיון רב בהליכי הבירוקרטיה השונים. הדבר מאפשר לה לקצר תהליכים ולחסוך ללקוח זמן וכסף. חברה איכותית תנחה את הלקוח בכל הקשור לצעדים הנדרשים ממנו ומשם תקדם את תהליך השילוח הבינלאומי מתחילתו ועד סופו.

כיוון שזמני המסירה הם נושא רגיש שחשוב מאוד לרוב הלקוחות ואף במקרים מסוימים מדובר בניירת שהגעה או אי הגעה שלה בזמן הרצוי עלולה לגרום נזק משמעותי. על מנת להימנע מלחץ של הדקה ה-90 ומתקלות מיותרות, חברה מקצועית ומנוסה מחזיקה צוות מומחים מקצועי המתחייב על זמני הגעה לפי צרכי הלקוח ומאפשר לסחורה או לכל משלוח אחר להגיע בזמן הנדרש.

באיגל שיפינג אנו מספקים שירותי שילוח בינלאומי והובלה הכוללים ליווי אישי ומקצועי תוך התאמת פתרון בהתאם לצרכי הלקוח. השירות מתבצע באמצעות צוות מיומן שעוקב אחר המטען שלכם מתחילת התהליך ועד סופו. זאת בנוסף לעמילי המכס שדואגים להסדיר את כל הליכי המיסוי והבירוקרטיה באופן יעיל ובהתאם לחוקים הנדרשים.

השירות מתבצע באופן יעיל ומהיר. לצד היעילות מדובר בהליך שחייב להתבצע באופן קפדני, הדבר בא לידי ביטוי בתיעוד מדויק של פעולות העובדים במחשבי החברה. התיעוד המדויק מאפשר תיאום מול הלקוחות ומסירת עדכונים שוטפים לכל שאלה מקצועית במהירות גבוהה.

שילוח בים באוויר וביבשה

ההתפתחות של חברות שילוח הבינלאומיות מספקת כיום פתרון יעיל שמאפשר לכם להעביר כל מוצר שרק תרצו מהקצה השני של העולם אליכם. כל זאת תוך זמן קצר וללא בעיה ועיכובים מיותרים בדרך. ניתן להעביר כיום ציוד או מוצרים דרך הים, היבשה, או האוויר, כאשר בהתאם לצרכים שלכם נבחר שילוח בינלאומי מהסוג המתאים.

הובלה ביבשה יעילה כשתרצו לבחור בהעברה של משלוח בתוך המדינה שלכם או כאשר מדובר בשילוח בעל משקל כבד, במדינות בעלות גבולות משותפים וללא לחץ של זמן. שילוח ימי (הובלה בים) נכונה עבורכם אם תצטרכו לשלוח ציוד רב או אם אין גבול יבשתי רציף. בין השאר, שילוח ימי משמש לציוד כגון: חומרים אסורים בטיסה, מכולות וציוד הדורש קירור. במידה ותצטרכו להעביר ציוד מסוג זה מומלץ שתבחרו בהובלה ימית, כך הציוד יישמר. בנוסף, שילוח ימי מאפשר לכם לחסוך בעלויות כיוון שהובלה ימית בדרך כלל זולה יותר משיטות ההובלה האחרות.

במידה ותרצו להעביר ציוד למדינה מרוחקת מאוד בצורה המהירה והיעילה ביותר, הובלה אווירית (שילוח אווירי ) היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. הובלה אווירית מהירה יותר מכיוון שחברות השילוח מחזיקות במרכז לוגיסטי באזורי התעופה, דבר המאפשר להם לבצע שילוח באופן יום יומי ובמהירות. וכמובן בגלל מהירות הטיסה הגבוהה, שילוח אווירי מהיר בהרבה ממהירות השיט.

לסיכום, לא משנה איזה סוג סחורה תצטרכו להעביר, מוצר קטן, מסמכים אישיים, רכבי יוקרה וציוד מכונות, באיגל שיפינג נוכל להתאים עבורכם פתרון שילוח בינלאומי מהיר ויעיל. ניתן גם לקבל שירותי אריזה ליצוא – אריזה מותאמת לדרישות הספציפיות של המשלוח והשילוח עצמו.

אנו מבצעים את כל סוגי השילוח ונשמח לעמוד לרשותכם עם ייעוץ מקצועי וליווי צמוד. פנו אלינו בכל שאלה הקשורה בשילוח בינלאומי. אנחנו פה לרשותכם.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il