אחסנה – שירות לחיים נוחים יותר מבית איגל שיפינג

בין אם אתם עוברים דירה, מעבירים משרד, או מבצעים רילוקיישן, עולה הצורך בפתרון אחסנה שישמור את הציוד שלכם במקום בטוח ונגיש, עד לתקופת המעבר הסופי בה תעבירו את הציוד אל היעד הנבחר. על מנת שתוכלו ליהנות משירותי אחסנה נוחים, הכנו עבורכם מידע בנושא.

אחסנה כחלק משירות כולל

בכדי שתוכלו ליהנות משירותי אחסנה נוחים ונגישים ועל מנת להבטיח את שלמות הציוד, יש להיעזר בחברה מקצועית המתמחה בתחום האחסנה. ברשות חברה מקצועית מחסנים מתאימים הממוקמים באזור נוח ונגיש, אליהם תוכלו להגיע במהירות ולהוסיף ולהוציא ציוד בכל רגע נתון. חברה אחסנה מקצועית מעמידה לרשותכם צוות מקצועי שיודע למקם את הציוד במקום הנכון ולהגן עליו מפני תנאי השטח והטמפרטורה. בעזרת חברה מקצועית, הציוד מאוחסן היטב, נשמר, ומאפשר לכם להמשיך בארגון המעבר.

יתרון נוסף ומשמעותי הקיים בחברה מקצועית, היא יכולתה של החברה להעניק מכלול של פתרונות אחסנה החוסך לכם בעלויות וחוסך מכם את ההתעסקות עם חברות שונות. בחירה בחברת שילוח בינלאומי מאפשרת לכם לבצע עם החברה את המעבר, את אחסנת הציוד ואף ליהנות משירותים נוספים כגון: אריזה והובלה. פתרונות אלו יחסכו לכם בזמן ובעלויות, כיוון שתוכלו לרכז את כל ההתנהלות שלכם מול חברה אחת שמעניקה לכם מגוון רחב של פתרונות מקצועיים המותאמים לצרכים שלכם.

אחסון תכולת דירה במרכז

אחסון תכולת דירה במרכז – או בכל מקום אחר

לפני שתבחרו בחברה מקצועית אצלה תאחסנו את הציוד שלכם, יש לייחס חשיבות רבה למקום בו מאוחסן הציוד. מומלץ כי תבחרו בחברה שהמחסנים שלה ממוקמים הרחק מקו חוף הים. מחסנים הקרובים לחוף הים, חשופים ללחות גבוהה שיכולה לסכן את הציוד שלכם.
בעת בחירת החברה איתה תעבדו, חשוב להתייחס לקרבת אזור האחסנה לאזור המגורים שלכם או מקום עבודתכם. נגישות המחסנים חשובה מאוד למי שזקוק לשירותי אחסנה מתמשכים.

במהלך תקופת האחסון, המחסנים עשויים לשמש עבורכם כמעין חדר אירוח ובית נוסף, בו אתם מאחסנים את הציוד שלכם. לאור העובדה שיתכן ותצטרכו להגיע לאזור האחסון לעיתים קרובות ואפילו באופן יום יומי, מומלץ כי אזור האחסון יהיה נגיש ונוח להגעה, מקום חניה נוח, קרבה לצירים ראשיים וכבישי גישה נוחים, יאפשרו לכם להגיע ולהכניס או להוציא ציוד בצורה נוחה ומהירה. החשיבות של הנגישות חיונית גם להמשך התהליך, כיוון שברגע שתבצעו הובלה, במידה והמחסנים ממוקמים באזור נוח ונגיש, המיקום יקל על המובילים וההובלה תתבצע בצורה מהירה ויעילה יותר.

לסיכום – על מנת שתוכלו ליהנות משירותי אחסנה מקצועיים, בחרו בחברה מקצועית ומנוסה בתחום. בנוסף, שימו לב למיקום הציוד ולנגישות שטחי האחסון. במידה ותקפידו להתייחס להיבטים אלו, תיהנו משירות אחסנה נוח ויעיל שיחסוך לכם זמן וכאבי ראש מיותרים.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il