רילוקיישן עושים עם איגל שיפינג​

  • מעל 30 שנות ניסיון מקצועי למגוון יעדים בעולם
  • נספק לך מענה איכותי ומהיר לכל צורך אפשרי בתחום
  • תקבלו מאיתנו ליווי מלא בתהליך - איתכם בים, באוויר וביבשה

רילוקיישן – חיים חדשים מתחילים בצורה מסודרת

אחד מן השינויים המשמעותיים ביותר בחיים הוא רילוקיישן (relocation) – מעבר ממדינה אחת למדינה אחרת. מדובר בשינוי חד מאוד המצריך הסתגלות לתרבות חדשה ולדרך חיים השונה מזו שהתרגלתם אליה. רילוקיישן בדרך כלל נובע מרצון לשיפור מקצועי או משאיפה להתחיל חיים חדשים במקום או בחברה שנראים לכם מתאימים יותר. המעבר מצריך התעסקות רבה עם בירוקרטיה ועם לוגיסטיקה הכרוכות בו.

רילוקיישן עושים עם איגל שיפינג​

  • מעל 30 שנות ניסיון מקצועי למגוון יעדים בעולם​
  • נספק לך מענה איכותי ומהיר לכל צורך אפשרי בתחום​
  • תקבלו מאיתנו ליווי מלא בתהליך - איתכם בים, באוויר וביבשה​

על מנת שתוכלו לבצע רילוקיישן בצורה חלקה מבלי להסתבך עם ההליכים הביורוקראטיים המורכבים ועם הלוגיסטיקה הכרוכה בהעברת הציוד שלכם, אנו, באיגל שיפינג עומדים לרשותכם. נשמח לספק לכם שירותי שילוח בינלאומי שיקלו עליכם את ההתעסקות הרבה בכל הקשור להסדרת המעבר. הניסיון הרב שיש לאיגל שיפינג בביצוע שילוח בינלאומי, מאפשר לה לסייע לכם בביצוע המעבר ביעילות ובצורה חלקה יותר לכל יעד אליו אתם מתכננים להגיע.

רילוקיישן דורש שירות שילוח אמין ויעיל

באיגל שיפינג נלווה אתכם כבר מתחילת תהליך הרילוקיישן, נסביר לכם אלו מסמכים עליכם להכין, נעזור לכם בתכנון המעבר ונתאם עבורכם מועד העונה על הצרכים שלכם. לאחר מכן נבצע את פעולת השילוח ונדאג שכל הציוד שלכם יעבור בשלמותו אל היעד הרצוי.
באמצעות צוות מקצועי ומיומן בעל ניסיון רב בהענקת פתרונות שילוח בינלאומי מקצועיים המותאמים עבור רילוקיישן, איגל שיפינג תעזור לכם לבצע את המעבר בקלות ובצורה חלקה בהתאם ללוח הזמנים שלכם.

רילוקיישן – תכנון מקדים ודגשים

בכדי שהמעבר יתבצע בצורה חלקה ופשוטה, חשוב מאוד לתכנן הכל מבעוד מועד. ראשית חשוב מאוד באופן טבעי, שתדעו במדויק לאן אתם עוברים, לוודא שהבית / דירה אליו/ה אתם נכנסים תואמ/ת את הצרכים שלכם וכי מדובר במקום המאפשר להכניס אליו את כל הציוד אותו אתם שולחים מהארץ. כמו כן, פעמים רבות ניתן לשמר את חלק מהכבודה שלכם בארץ. היכנסו לפרטים על שירותי אחסנה של תכולת דירה.

במידה ואתם עוברים עם המשפחה והילדים התכנון הופך לחשוב עוד יותר. כשישנה משפחה בתמונה יש לדאוג להיכרות מעמיקה יותר עם הסביבה החדשה ועם מוסדות החינוך הרלוונטיים. בררו היכן ממוקמים השירותים המרכזיים כגון: בנקים, מוסדות חינוך, מרכזי קניות, קופות חולים ועוד שירותים להם תזדקקו באופן שוטף. במידה ואתם מתחילים במקום עבודה חדש, תאמו עם מקום העבודה את זמן ההגעה שלכם וודאו שהם מסדרים לכם את האישורים הנדרשים כגון: רישיונות עבודה רלוונטיים ועוד. 

רילוקיישן לאירופה, לארה”ב או לאוסטרליה

רילוקיישן המבוצע עם תכנון מקדים והיכרות עם הסביבה החדשה יאפשר לכם ולמשפחתכם להשתלב בצורה טובה ונעימה יותר בביתכם החדש. תכנון מסודר והבנת הסביבה החדשה תחסוך מכם כאבי ראש מיותרים ותמנע חלק מקשיי ההתאקלמות שכרוכים במעבר ממדינה למדינה.

במידה ותרצו לבצע רילוקיישן מהיר עם מינימום התעסקות עם ההליכים המורכבים שהמעבר דורש, באיגל שיפינג נעמוד לרשותכם ונספק לכם פתרונות מקצועיים יעילים ומהירים שיאפשרו לכם נחיתה קלה ביעד החדש.

צרו אתנו קשר למידע נוסף

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il