משלוח מארה”ב לישראל בצורה מקצועית

עם ניסיון של מעל 30 שנה בתחום השילוח הבינלאומי, תהיו בטוחים שבאיגל שיפינג תזכו לפתרון המקצועי והאיכותי ביותר. אנו כאן ממטרה אחת בלבד והיא לעזור לכם להעביר סחורה או רכוש וציוד אישי מארה”ב לישראל בצורה מקצועית, יעילה ומהירה וללא התעסקות, התרוצצות או כאבי ראש מיותרים.

העברת מטענים, סחורות או רכוש מארץ אחת לאחרת זו פעולה די שגרתית בימינו. יחד עם זאת, אין זה אומר כי היא חפה מבירוקרטיה. להיפך. שילוח מטענים זהו תהליך הדורש עבודת ניירת רבה, השגת אישורים ועוד כישורים שמובילים לכך שהתהליך יתנהל בכמה שיותר יעילות. ללא היכרות מעמיקה עם התחום או הקשרים הנכונים לדוגמה עם שירותי עמיל מכס מקצועי, ההתעסקות עשויה לגבות מכם זמן יקר ולגרום לכם להשקיע המון משאבים. אנו כאן כדי לחסוך מכם את ההתמודדות ולעזור לכם לבצע שילוח מארה”ב לישראל בדרך הכי מהירה, יעילה ומקצועית.

כיצד אנו יכולים לעזור לכם?

המטרה שלנו היא לשמור על השקט הנפשי שלכם בכל הקשור לשילוח. כדי לעשות זאת על הצד הטוב ביותר אנו נאפיין קודם כל את הצרכים שלכם: מהו סוג המשלוח לו אתם זקוקים? מהי רמת הדחיפות? מהו סוג התכולה שתרצו לשלוח? לאחר שנבין את כל הפרטים נקבע את סוג השילוח המתאים ביותר לאותם הצרכים ונתמודד עבורכם עם כל הבירוקרטיה והתפעול הלוגיסטי. זאת כמובן תוך ששמים דגש רב לנושא הבטיחות ודואגים שהמשלוח שלכם יגיע בשלום אל היעד.

כל סוגי המשלוחים

אנו מציעים פתרונות משלוח מארה”ב לישראל באוויר, ביבשה ובים בהתאמה למידת הדחיפות, לסוג המטען, ערכו, גודלו ומשקלו, לגודלו של התקציב ולתנאי האחסון הנדרשים. בין אפשרויות השילוח שעומדות לרשותכם:

  • שילוח אווירי – שילוח אווירי מתאים כאשר רמת הדחיפות גבוהה והוא מציע יתרונות רבים כמו מהירות ויעילות. לרוב עלותו גבוהה יותר.
  • שילוח ימי – שילוח ימי מתאים כאשר אינכם קצרים בזמן והמטען שלכם גדול במיוחד. אפשרות זו אורכת זמן רב יותר אך מוזלת במידה משמעותית.

באיגיל שיפינג אנו מעמידים לכם את זכות הבחירה בסוג המשלוח, אך נשמח לעזור לכם להגיע לבחירה מושכלת ומותאמת לצרכים שלכם.

בין השירותים שלנו:

מלבד אפשרויות השילוח אנו מעניקים גם ליווי אישי ומקצועי לכל אורך הדרך ואף נספק מענה גם בתחומים הבאים:

  • הוצאת אישורי מעבר לסחורות
  • הנפקת מסמכים רלוונטיים
  • מתן שירות מקצועי של עמיל מכס אשר בעיקר יקצר לכם את זמן ההמתנה
  • מתן מענה לכל הצרכים הנלווים לתהליך השילוח

שילוח מארה”ב לישראל זהו תהליך אשר דורש מקצועיות, היכרות עם התחום וניסיון עשיר שנים. לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית אשר שמה הולך לפניה. לחברת איגל שיפינג ישנו ניסיון של מעל 30 שנים, מוניטין רב וקשרים ענפים עם גורמי מפתח בענף השילוח. מסיבה זאת אנו ממוצבים בתור חברת משלוחים בינלאומית איכותית ומובילה. אנו נשמח להציע לכם פתרונות מתקדמים, איכותיים, יעילים, מהירים ובעיקר: מותאמים לכם.

 

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il