שילוח ימי – שטים בבטחה מנמל לנמל

חברת איגל שיפינג מעמידה לרשותכם מגוון רחב של פתרונות שילוח איכותיים ומתקדמים. אחד מהם הוא שילוח ימי. מהו שילוח ימי? מה היתרונות שלו על פני שילוח אווירי? ומה החסרונות שכדאי לדעת? בנוסף כל הסיבות לבחור דווקא בשירותים שלנו.

בין אם מדובר באנשים פרטיים ובין אם בחברות ועסקים רבים אשר זקוקים או יזדקקו בעתיד לשירותי שילוח בינלאומי. תחום זה מאוד מתקדם ולכן כדי לייבא תכולה, סחורה, מוצרים, רכוש או חפצים מחו”ל ישנם כמה פתרונות אפשריים. הניסיון הרב שלנו באיגל שיפינג מאפשר לנו לבחון לעומק ולאפיין את הצרכים שלכם על מנת לבחור עבורכם את פתרון השילוח הטוב והמתאים ביותר, בהתאם למידת הדחיפות, משקל ונפח המשלוח, מחיר ופרמטרים נוספים שיש לקחת בחשבון כאשר בוחרים בפתרון שילוח איכותי.

שילוח ימי – מהו?

במידה ואינכם קצרים בזמן או לחלופין, שהמטען שאתם מעבירים בעל נפח גדול או שהוא מוגדר כחריג השילוח הימי יהיה הפתרון המתאים עבורכם. בהשוואה לשילוח אווירי מדובר גם באפשרות מוזלת יותר. השילוח הימי מתאים לסוגים שונים של מטענים כמו למשל למטען חלקי, למכולות, להובלת מטענים חריגים ולמטען קונבנציונלי.

  • מטען חלקי LCL שיטת שילוח זו מתאימה כאשר לא משתלם כלכלית לשלוח את המטען שלכם דרך האוויר אך מאידך, המטען אינו גדול מספיק על מנת למלא מכולה שלמה. בתהליך שילוח זה ממלאים במכולה אחת כמה וכמה מטענים של לקוחות שונים, כאשר בכל נמל המכולה עוברת ריקון והמטען האמור נמסר לבעליו. אפשרות שילוח זו מאפשרת חיסכון כלכלי אך היא איטית יותר והמעקב אחר המטען פחות יעיל.
  • מכולה FCL אפשרות שילוח ימי זו כוללת העמסת מכולה ריקה במטען שלכם בלבד. המכולה תפליג לנמל היעד ולאחר המכס תגיע ישירות אל בעליה “עד הדלת” לפריקה. שיטה זו בטוחה מאוד, שכן כל התכולה נשלחת במכולה אחת סגורה. מה שכן חשוב לדעת כיצד למלא את המכולה על מנת להשתמש בנפח שלה בצורה אופטימלית.
  • הובלה קונבנציונאליתBulk Cargo – שיטה זו תתאים לכם כאשר ברצונכם לשלוח כמות גדולה של מטענים לא ארוזים או מטענים בתפזורת כמו למשל אבקות, סוכר, דשן ועוד.
  • הובלת מטען חריג – ישנם מטענים אשר אינם מתאימים לשילוח ימי רגיל שכן הם דורשים טיפול לוגיסטי מורכב וצוות מיוחד אשר יספק לתהליך מענה אישי ומקצועי צמוד.

כל הסיבות לבחור בנו

אנו באיגל שיפינג בעלי ניסיון של 30 שנים בתחום השילוח הבינלאומי. במהלך השנים צברנו ידע ומוניטין מקצועיים ורכשנו קשרים עם גורמי מפתח בשוק השילוח, אתם אנו משתפים פעולה על בסיס קבוע. כך אנו מוודאים שהשילוח שלכם יהיה היעיל, הבטיחותי והמהיר ביותר. הצוות המקצועי שלנו ישמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך ובכך להבטיח שהתכולה שלכם תישמר ושתהליך השילוח יעבור על הצד הטוב ביותר. בין אם אתם בוחרים בפתרון של שילוח אווירי או שילוח ימי, אנו כאן לרשותכם.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר ואנו נשמח לאפיין את צרכי השילוח שלכם כדי להתאים לכם את סוג השילוח האופטימלי ביותר.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il