שילוח אווירי – כדי שהמטען שלכם לא יקבל כנפיים

חברת איגל שיפינג בעלת ניסיון של 30 שנים בשירותי שילוח בינלאומי ובין היתר מספקת פתרונות שילוח אווירי. עם ניסיון רב, מוניטין ויכולת ביצועית מוכחת אנו מציעים שירותי שילוח איכותיים, בטיחותיים, ויעילים בהתאמה מלאה לדרישות ולצרכים שלכם.

היכולת לייבא ולייצא סחורות, מוצרים או רכוש ולהוביל תכולה מארץ לארץ זו פעולה אשר שינתה את עולם המסחר כליל, וכן את עולמו של האדם הפרטי שמחפש אחר הזדמנויות גדולות ומגורים בחו”ל. שירותי שילוח הופכים יותר ויותר נחוצים ככל שחולפות השנים וכיום ישנם כמה וכמה פתרונות שילוח, אחד מהם הוא שילוח אווירי. חברת איגל שיפינג מתמחה בשירותי שילוח בינלאומי על סוגיהם השונים ואנו נשמח לספק לכם את המענה האיכותי, המקצועי והבטיחותי ביותר שיש בנמצא.

מה היתרונות של שילוח אווירי?

שילוח אווירי יהיה הפתרון המושלם עבור משלוחים דחופים שחשיבותם גבוהה. בין יתרונותיו הרבים, מהירות המשלוח נמצאת במקום הראשון, וככל שחברת השילוח עמה אתם עובדים יותר מקצועית כך מהירות המשלוח תהיה גבוהה יותר, בהתאם למידת הדחיפות וסוג המשלוח. יתרון נוסף של סוג שילוח זה הוא יעילותו. מדובר בשיטת שילוח יעילה במיוחד אשר מאפשרת להעביר סוגים שונים של תכולה גם בתנאים מיוחדים (כמו למשל שמירה על טמפרטורה, או אוורור). כאשר המטען אינו כבד מדובר בפתרון שיכול להתגלות גם כמשתלם יותר כלכלית מאשר שילוח ימי חלקי. בנוסף שיטה זו מאפשרת מעקב טוב יותר על המטען בכל רגע נתון.

מה המגבלות?

לשילוח האווירי ישנם גם חסרונות ומגבלות. אומנם המטען מגיע ליעד במהירות, אולם עבור מטענים גדולים וכבדים העלות תהיה גבוהה יותר, מה גם שיש הגבלה על משקל ונפח מטענים. כך שאם מדובר למשל ברילוקיישן יש לשלב בין שני העולמות, הימי והאווירי, כאשר ההובלה הימית תאריך את פרק הזמן של הגעת כל המטען אל היעד. בנוסף סוג שילוח זה אינו מתאים לכל סוגי המטענים כמו למשל למטענים בעלי נפח גדול, למטענים חריגים או מסוכנים ועוד.

פתרון השילוח המתאים ביותר עבורכם

מידת הדחיפות, נפח וגודל המטען, סוג המטען, מידת המורכבות של תהליך השילוח, כל אלו ועוד הם משתנים שיש לקחת בחשבון כאשר חושבים על סוג השילוח המתאים. אנו באיגל שיפינג בעלי ניסיון של 30 שנים בתחום ולכן נעשה את כל שאנו יכולים על מנת לאפיין את הצרכים שלכם ולהציע לכם את פתרון השילוח האופטימלי ביותר. כאשר אנו בוחרים את שיטת השילוח היעילה אנו בוחנים גם סוגיות כמו בטיחות ומקפידים לשמור על נהלי בטיחות מחמירים, כך או מוודאים ומבטיחים שהמטען שלכם יגיע אל היעד במהירות ובבטיחות המרבית.

מגוון השירותים שאנו מספקים מאפשר לנו לספק מענה לכל צורך שלכם, לדוגמא שירותי עמילות מכס מקצועיים ולהתאים את סוג השילוח לדרישות שלכם. בנוסף אנו מעמידים לרשותכם צוות מקצועי, מיומן ומקושר אשר יטפל עבורכם בכל הפן הלוגיסטי והבירוקרטי ויפעל כדי לקצר את זמן המתנה שלכם.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il