תושב חוזר – איתנו תרגישו כאילו מעולם לא עזבתם

חוזרים ארצה לאחר שנים של שהייה בחו”ל? ברוכים השבים! אנו באיגל שיפינג נשמח לעזור לכם לממש את הזכויות שלכם כתושבים חוזרים, תוך שמעמידים לרשותכם את כל היתרונות של שירותי שילוח מתקדמים, איכותיים ויעילים.

הידעתם? על מנת להיות מוגדרים כתושבים חוזרים עליכם להיות ישראלים מעל גיל 17 ששוהים לפחות שנתיים בחו”ל ומבקרים בארץ ארבעה חודשים בשנה ולא יותר. כל זאת ועוד בהנחה שלא הועסקתם על ידי חברה ממשלתית או נסעתם לחו”ל בשליחות המדינה. במידה ומשרד הקליטה הגדיר אתכם כתושבים חוזרים, יש לכם זכויות, מה גם שמגיעות לכם גם הטבות שכדאי להיות מודעים אליהן.

עמילות מכס – תושבים חוזרים

במידה והוגדרתם כתושבים חוזרים עומדת לכם הזכות להביא עמכם מחו”ל מכולה שתשוחרר ממכס לפרק זמן של עד שלוש שנים מיום חזרתכם לארץ. יש לציין שפטור זה מגיע לכם רק עבור מכולה אחת לכן מומלץ שתחליטו מה אתם מביאים אתכם ומה משאירים מאחור. כמובן שאם אינכם יכולים לוותר על דבר, באפשרותכם להיעזר בפתרונות השילוח המתקדמים שאנו מציעים כדי לאפשר לכם לחזור ארצה עם ראש שקט ועם כל החפצים ששימשו אתכם בחו”ל. אנו מספקים כמובן שירותי עמילות מכס מקצועיים המאפשרים לכם להיות בראש שקט שאינכם משלמים סכומי כסף מיותרים.

ייבוא חפצים

בכל הנוגע לייבוא חפצים, כתושבים חוזרים אתם זכאים לפטור ממס עבור סוגים שונים של פריטים כמו למשל: כלי מיטה, ספרים, כלי מטבח, תמונות ועוד. כמו כן באפשרותכם גם לקבל פטור ממס על מכשיר חשמלי אחד המיועד לשימוש ביתי. אם בחו”ל היה לכם אופנוע או רכב ותרצו לייבא אותו לארץ, קחו בחשבון שישנם קריטריונים שתצטרכו לעמוד בהם והם:

  • רישיון אישי ותעודת קנייה על שמכם
  • רישיון זר
  • אישור מטעם משרד התחבורה
  • אישור בכתב מטעם יבואן הרכב
  • התחייבות שהרכב יישאר אצלכם לפחות למשך חמש שנים

אנו כאן כדי להקל עליכם ולהפוך את התהליך שלכם לכמה שיותר פשוט. כאשר אתם צריכים להתעסק באלף ואחד דברים בשל המעבר חזרה לארץ מחו”ל, אנו יכולים לכל הפחות להוריד את העול הבירוקרטי מעל כתפכם ולבצע את כל השלבים הנחוצים כדי שהרכוש, החפצים והציוד שלכם יגיעו ארצה כמה שיותר מהר ובאופן כמה שיותר יעיל.

ניסיון של שלושה עשורים בשילוח בינלאומי

לחברת איגל שיפינג יש ניסיון של מעל 30 שנה בתחום השילוח. אנו נעמוד לצדכם בים, באוויר וביבשה כדי להבטיח שתזכו לפתרונות השילוח האיכותיים והמקצועיים ביותר, בהתאמה למאפייני השילוח ולצרכים האישיים שלכם. בזכות מגוון השירותים שאנו מספקים, הניסיון והמוניטין שלנו והליווי האישי והמקצועי שאנו מעניקים אנו נתגבר על כל אחד משלבי התהליך ברגישות וביעילות ונוודא שהנחיתה שלכם בארץ תהיה כמה שיותר רכה, נעימה ומיטבית.

איגל שיפינג היא חברת שילוח בינלאומי מובילה בתחומה, אנו כאן כדי לתת מענה לכל צורך ונעמיד לרשותכם צוות מקצועי שילווה אתכם לכל אורך הדרך. לפרטים או מידע נוסף צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם!

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il