אודות איגל שיפינג

איגל שיפינג היא חברה מובילה המספקת שירותי שילוח בינלאומי, ייבוא רכבי יוקרה, ייצוא / ייבוא חפצים אישיים וציוד מכונות, עמילות מכס ושינוע מפעלים. עם ניסיון של למעלה מ-30 שנה בתחום החברה מחזיקה בקשרים מקצועיים עם גורמי מפתח בשוק שמכירים במקצועיותה ומשתפים עימה פעולה באופן שותף.

תחום השילוח הבינלאומי הינו תחום מורכב המכיל בתוכו בירוקרטיה רבה ותפעול לוגיסטי מורכב. ממקום זה עולה החשיבות של חברת שילוח בינלאומי בעלת ניסיון, מוניטין ויכולת ביצוע מוכחת בכל השלבים הנדרשים בתחום. חברת שילוח מקצועית תדע לבצע את תהליך השילוח ביעילות ובמהירות מתחילתו ועד סופו וזאת במטרה לספק ללקוח שירות איכותי ושקט נפשי בכל הקשור לשילוח.

בחברת איגל שיפינג קודם כל נבין את צרכי הלקוח ואת סוג השילוח הנדרש, את רמת הדחיפות ואת רגישות הציוד. לאחר מכן נקבע ביחד עם הלקוח את דרך השילוח המתאימה עבורו. בתחום השילוח הבינלאומי קיימים סוגים רבים של סחורות ומטענים שיועברו בשיטות שילוח שונות כאשר היעילה ביותר ביניהן מתחשבת בגורמי בטיחות וברמת הדחיפות של הלקוח. איגל שיפינג מקפידה על שירות איכותי ויעיל ולכן מייחסת חשיבות רבה לנושא הבטיחות. הצוות המקצועי של החברה בעל ניסיון רב בתחום ועל כן הוא נוהג להקפיד על נהלי הבטיחות ולהבטיח כי הסחורה שלכם תישמר ותעבור בשלמותה.

באיגל שיפינג מודעים לגורמי הבירוקרטיה השונים ובזכות צוות מקצועי בעל מומחיות בתחום החברה מטפלת באישורי מעבר לסחורות, במסמכים הרלוונטיים ובכל הצרכים הנלווים לשילוח. החברה מספקת שירות מקצועי של עמיל מכס – שירות חיוני מאוד המאפשר לקצר את משך הזמן הנדרש לשליחת מטענים וקבלתם.

מענה איכותי, מקצועי ומהיר

מגוון השירותים שמספקת החברה מאפשרים לה לתת מענה איכותי ומהיר לכל צורך אפשרי בתחום. החברה מבצעת את כל סוגי השילוח האפשריים: הובלה ימית, הובלה יבשתית או שילוח אווירי – הכל בהתאם לדרישות הלקוח. בנוסף, החברה מעניקה שירותים מקצועיים נוספים כגון: ייצוא חפצים אישיים וציוד מכונות, שינוע מפעלים, ייבוא אישי ובכלל זה ייבוא רכבים ושירותי אחסנה.

בתור חברה מקצועית ודינאמית המודעת לשינויים בחיים איגל שיפינג מספקת ליווי אישי ומקצועי לכל מי שנזקק לשירותי רילוקיישן. מעבר ממדינה אחת לאחרת דורש תכנון ממוקד של המעבר וביצוע השילוח. בשל המורכבות של התהליך ורגישותו, החברה מעמידה צוות מקצועי המלווה את הלקוח לכל אורך התהליך.

באיגל שיפינג אנו עומדים לרשותכם ונשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי וליווי בכל שלב של התהליך. בכל נושא בו אנו מטפלים תקבלו ליווי של צוות מקצועי ומנוסה שיספק שיתאים לכם פתרון מקצועי ומהיר לכל צורך העשוי להתעורר בתהליך, זאת כיאה לחברת שילוח בינלאומי מובילה.

למידע נוסף ולכל שאלה צרו אתנו קשר.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il