משלוחים מסין לישראל זה לא סינית עם איגל שיפינג

בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים פרטיים, כמו גם יבואנים, מגלים מחדש את סין. אם בעבר הלא רחוק, מוצרים תוצרת סין, היו נחשבים למוצרי צריכה נחותים, הרי שכיום, ניתן למצוא סחורות איכותיות ביותר. בשונה משנים עברו, כיום, חנויות רהיטים, חנויות קרמיקה, צעצועים ועוד, מחזיקות סחורות ואיכותיות אשר יוצרו בסין.

חשוב לציין כי הסחורה הסינית יכולה להיות בכמה רמות – החל מרמה גבוהה ביותר ועד לסחורה זולה שגם אינה איכותית. בשל כך, לא פעם מכונה סין כבית החרושת הגדול של העולם.

כראייה לכך, בשנים האחרונות, הפכה סין לייצואנית הסחורות מספר אחת בעולם, דבר הממצב את כלכלת המדינה בצורה גבוהה מאוד מבין מדינות העולם. השוק הסיני, פתח שעריו לפני שנים לעולם המערבי, דבר אשר הוכיח עצמו במשך השנים.

כיצד ניתן לטוס לסין ולהוביל סחורות בצורה משתלמת ומהירה? אנו באיגל שיפינג נשמח לעמוד לרשותכם בדיוק בשביל זה. בזכות הניסיון עתיר השנים, אנו ממוצבים כחברה המובילה בתחום השילוח הבינלאומי. אנו מתמחים ביבוא אישי מסין, איתור ספקים, עמילות מכס מקצועית ומובילה, כמו גם סוגי שילוח שונים על מנת לתת מענה לכלל סוגי הלקוחות – פרטיים ועסקיים כאחד.

איתור ספקים בסין

בשל פערים מהותיים הן פערי השפה כמו גם פערי התרבות, לעתים נוצר קושי במציאת הסחורות המתאימות ביותר עבור משלוחים מסין לישראל. הלא כל אדם מחפש לייבא מוצרים ברמת גימור טובה ואף יותר מכך. לא תמיד אנו כלקוחות בשוק שאיננו מכירים, יודעים לעמוד היטב על המקח, כמו גם להבין את איכות הסחורה. כאשר אנו מדברים על יבואנים עסקיים – אנשים רוצים למקסם רווחים. משום שכך או כך, סחורה רבה המגיעה לחנותם, מקורה בסין – הם יכולים כעת לייבא זאת בעצמם ולוותר על פערי התיווך אשר עשויים להיות מהותיים כשרוצים למקסם את הרווחים.

קל וחומר כאשר מדובר על משלוחים מסין של סחורות שנרכשו. חיפוש וקניה נכונה מהשוק הסיני של רהיטים, קרמיקה וסניטריה למשל, מאפשרת לא רק מיקסום רווחים אישיים הנובעים מעלות זולה משמעותית לעומת קנייה בישראל, אלא גם שילוב של חוויית קנייה שונה לחלוטין. אך בכדי לעשות זאת נכון, מומלץ מאוד להשתמש בשירות איתור ספקים אותו אנו מספקים. אנו מכירים את השוק הסיני בזכות עבודה רבת שנים. אנו יודעים למצוא את שיתופי הפעולה הנכונים ולהוביל את הלקוחות למצוא בדיוק את אשר חיפשו.

משלוחים מסין של רהיטים ומוצרים לבית

ניכר כי בשנים האחרונות, בעיקר במצבים בהם בונים / משפצים בית, השוק הסיני הפך להיות שוקק עבור הקהל הישראלי. החיסכון הכספי פעמים רבות גדול מ 50%. בנושא האיכות – חשוב לדעת ולבחור את הסחורות המיוצרות בטיב גבוה. אנו באיגל שיפינג, נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם למצוא את הדרך להגשים את החלומות שלכם. אנו מעמידים עבור הלקוח מערך לוגיסטי שלם – החל מתקשורת מול מומחים בשוק הסיני, אפשרות לייעוץ מול מעצבי פנים המלווים אתכם בסין, הובלה לחנויות המומלצות ביותר, אנשי מקח מקצועיים בעבודתם מול השוק הסיני ולבסוף משלוחים מסין לישראל.

אנו באיגל שיפינג, נשמח לעמוד לרשותכם בכל פנייה בנוגע ליבוא אישי מסין ומכל מקום אחר בעולם. לחצו כאן לצורך השארת פרטים ונציגי החברה יחזרו אליכם בהקדם.

מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il