משלוח לארה”ב מישראל ומכל העולם

מחפשים מענה מקצועי עבור משלוח לחו”ל? הגעתם למקום הנכון. חברת איגל שיפינג הינה חברת שילוח בינלאומית המתמחה לשילוחים לארצות הברית ולכל העולם, עם ניסיון של למעלה משלושים שנות פעילות – נמצאים באוויר, בים וביבשה.

מה שולחים היום?

בשונה מהשנים האחרונות, משלוח לארה”ב נעשה בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה. סוג הכבודה משתנה בין אדם לאדם וכך גם מחירו. ניתן לבצע משלוח החל מחבילה ועד לתכולת דירה שלמה כאשר מבצעים רילוקיישן לדוגמה. לכן, חשוב קודם לכן להגדיר את סוג הכבודה ולפיכך מתאימים גם את סוג השילוח. במשלוחים לחו”ל ישנם שתי אפשרויות עיקריות:

  • שילוח אווירי – שילוח מהיר מאוד מחד. מאידך גיסא, כאשר מדובר על משלוח לארה”ב מישראל, סביר כי עלות השילוח תהיה יקרה מאוד. בנוסף, כאשר יש להעביר סחורה רבה מאוד, לא ניתן לשלח זאת במטוס. כמו כן, קיימות הגבלות ומגבלות רבות בנוגע לשילוח אווירי של סחורה הנובעות בעיקרון מהנחיות הבטיחות שבכל שדה תעופה.
  • שילוח ימי – כאשר מדברים על משלוח לארה”ב מישראל, פעמים רבות כדאי לבצע זאת באמצעות משלוח דרך הים. ראשית, בהשוואה לעלות שילוח אווירי, המחיר הוא זול בצורה משמעותית. כמו כן, ניתן לשלח כמות סחורה גדולה בהרבה מאשר על מטוס. השילוח עצמו נעשה בצורה בטיחותית דרך ספינות מטען איכותיות. במרוצת השנים, הצטמצמו מאוד פערי המרחק ביחד לזמן, זאת בזכות ההתפתחות הטכנולוגית ותהליכי המודרניזציה. יחד עם זאת, שילוח ימי הוא ארוך יותר משילוח אווירי ויש לקחת זאת בחשבון כאשר בוחרים את סוג השילוח.

חברת איגל שיפינג כחברת שילוח בינלאומי מובילה בתחומה, תעמוד לרשותכם בכל הנוגע לאריזה נכונה ובטוחה של הכבודה, כמו גם לעזור לכם להתאים את סוג השילוח לצרכיכם.

משלוח לארה”ב עם איגל שיפינג – חוצים את כל הגבולות

משלוח לארה”ב ולרחבי העולם, דורש טיפול רב בבירוקרטיה, עמידה מול מכסים הן בארץ המוצא והן בנקודת היעד. כאשר בוחרים חברת משלוחים בינלאומית, חשוב לקחת בחשבון כי המקצועיות היא הדבר החשוב ביותר וזו בעצם הנותנת ערובה לכך כי המטען שלכם יגיע ליעדו בשלום.

לנו באיגל שיפינג, בזכות הניסיון עתיר השנים שלנו של למעלה משלושים שנות פעילות בתחום השילוח הבינלאומי, יש את האמצעים הנדרשים לבצע כל סוג שילוח בינלאומי עבורכם:

  • שירותי עמילות מכס המאפשרים לכם לדעת כי אתם בידיים הבטוחות ביותר. שירות זה למעשה, מבטיח לכם כי מול המכסים יעמדו אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר יאפשרו תשלומים זולים יותר ללא כאבי ראש מיותרים.
  • עובדים מנוסים ומקצועיים – אנו דואגים להעביר את עובדי החברה הכשרות דרך קבע, כמו גם שליחתם להשתלמויות בתחום. המטרה היא תמיד להיות במקום הכי גבוה ולעולם לא להישאר מאחור. לעובדי החברה קשרי עבודה בחו”ל וכמובן ידע נרחב בכל נושא השילוח הבינלאומי.
  • זמינות גבוהה – לאורך השנים, בזכות הניסיון הגבוה, פיתחנו את היכולת לתת מענה ללקוחות החברה בכל עת. לעדכן בכל עת מה מצב המטען, כמה רחוק הוא מהיעד וכמובן, עמידה בלוחות זמנים צפופים ככל שיהיו.

לנו באיגל שיפינג חשוב לתת מענה לכל סוגי המשלוחים ולכל מדינה בעולם. אנו יודעים להתאים בין סוגי המטענים ואופי השילוח (בין אם מדובר ברילוקיישן, יצוא סחורה, שילוח זמני וכדומה) ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה. השאירו פרטיכם באתר ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם הצעת מחיר משתלמת.מלאו את הפרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם

איגל שיפינג - שילוח, רילוקיישן ואחסנה

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il

איגל שיפינג ( א.מ.י ) בע”מ

נתיבות 11, הרצליה

4610302

ת.ד 449

 

פרטי התקשרות:

 טלפון משרד  09-9514555

פקס 09-9516444

 

צרו קשר במייל:

info@eagle-shipping.co.il